Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200,10 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Networking - sieťové prvky
  3. TP-LINK MC111CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20km, TX/RX: 1550/1310 nm

TP-LINK MC111CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20km, TX/RX: 1550/1310 nm

Podrobnosti o produkte Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
37,00 €
30,83 €
bez DPH
ks
Kompletné špecifikácie

Podrobnosti o produkte

Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určený pre použitie s jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC. Náklady na kabeláž sú polovičné vďaka použitej technológii WDN, ktorá využíva iba jeden optický kábel pre odosielanie a príjem dát.

 

Využíva vlnovú dĺžku 1 550 nm pre odosielanie dát a 1 310 nm pre príjem dát. Z toho vyplýva, že ďalšie koncové zariadenie, ktoré má spolupracovať s týmto modulom, musí využívať vlnovú dĺžku 1 310 nm pre odosielanie dát a 1 550 nm pre príjem dát, ako napríklad konvertor TP-LINK MC112CS. Tento modul je možné použiť aj ako samostatné zariadenie (nevyžaduje žiadne šasi) alebo so šasi TP-LINK 19".

Parametre

Prevádzková teplota0°C~40°C
Rozmery94.5 x 73.0 x 27.0 mm
Typ zariadeniaSingle-Mode

Napájanie

NapájanieExternal Power Adapter, 9V/0.6A or 5V/1A

Použitie

Použitievnútorné

Rozhranie ETH

Rozhranie - ETH(1) 10/100Mbps

Rozhranie SFP

Rozhranie - SFP(1) 155Mbps SC
 
Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.