Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200,10 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Bezpečnostné kamery - chráňte váš majetok
11.06.2020

Bezpečnostné kamery - chráňte váš majetok

Bezpečnostné kamery nie sú v dnešnej dobe len prostriedkom na monitorovanie vášho pracoviska, skladu, či ulíc. Čoraz väčšiu obľubu naberajú aj pri monitorovaní a ochrane vášho bývania. Bezpečnostné kamery môžete využiť na monitorovanie okolia vášho domu. No a viete s nimi získať aj pomocníka, ktorý vám zabezpečí prehľad o dianí priamo v domácnosti.

Majte exteriér pod kontrolou

Výber bezpečnostných kamier je pomerne jednoduchý. V prípade, že potrebujete kamery, ktoré budú snímať vonkajšie prostredie okolo budovy, vieme vám ponúknuť niekoľko možností.

Kamery do exteriéru sú vybavené antivandal kovovým púzdrom. Vďaka nemu sa nemusíte obávať poškodenia kamery.

K dispozícii máme špeciálne mini kamery, ktoré nikto z neželaných návštevníkov neodhalí. A tiež také, ktorým môžete ich zorné pole zmeniť len pomocou špeciálneho náradia. Využívajú sa hlavne v prípade, ak ich inštalujete na ľahko dostupné miesto. Pokiaľ by sa totiž niekto aj pokúsil o zmenu ich zorného poľa, bez špeciálneho náradia si s tým neporadí. Exteriérové bezpečnostné kamery spĺňajú normy certifikácie IP 66. Môžete sa spoľahnúť, že odolajú prachu, vode a nepriaznivým zmenám počasia. 

Dajte pozor na deti

Interiérové bezpečnostné kamery oceníte, pokiaľ žijú vo vašej domácnosti starší rodinní príslušníci, deti, či domáci miláčikovia. Viete mať s nimi pod dohľadom vašu domácnosť z akéhokoľvek miesta a v prípade potreby dokážete rýchlo zareagovať. Rovnako však poslúžia aj pri ochrane vášho majetku, či už doma, alebo v práci. 

Dokážete ich nastaviť tak, že vám budú hlásiť každý pohyb, ktorý zaregistrujú. A pošlú vám na to hneď upozornenie. Tak budete môcť situáciu preveriť a vyhodnotiť. Interiérové bezpečnostné kamery, ako aj exteriérové kamery, disponujú nočným videním. Takže sa na ochranu vášho majetku môžete spoľahnúť 24 hodín denne.

Riešenia aj pre veľké objekty

Bezpečnostné kamery sú spoľahlivými pomocníkmi, aj pri ochrane väčších objektov. V našej ponuke máme k dispozícii kamerové sety, ktoré obsahujú niekoľko bezpečnostných kamier. Získate tak prehľad nad celým vašim majetkom. Rozmiestnením kamier do interiéru aj exteriéru, uľahčíte aj prácu vášmu správcovi objektu.

Okrem záznamu z kamier bude mať k dispozícii aj priamy prenos z nich a vie tak v prípade potreby okamžite zakročiť. Obráťte sa na nás a s výberom bezpečnostného systému radi a odborne pomôžeme. Samotná inštalácia je pomerne jednoduchá a zvládne ju aj laik. O tipy a triky, ktoré vám ju uľahčia sa s vami podelíme.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi