Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200,10 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Veľkoobchod

Veľkoobchodný odber

Ak máte záujem odoberať tovar z našej ponuky za veľkoobchodné ceny, je potrebné byť registrovaný v našom e-shope. Zaregistrujete sa veľmi jednoducho priamo na tomto linku - https://www.kamerove-sety.sk/e-register

Je nutné nás kontaktovať e-mailom info@kamerove-sety.sk resp. telefonicky a dohodnúť si podmienky spolupráce(odberné množstvo, periodicitu odberu, výšku VO zľavy, aťd).
Po našej dohode Vám budú sprístupnené veľkoobchodné ceny t.j. po prihlásení sa do systému Vám bude z celkovovej sumy za objednávku odpočítaná výška Vašej VO zľavy v %.

Dodacie a platobné podmienky

Stálym a zmluvným zákazníkom ponúkame možnosť platieb na faktúru s dohodnutou splatnosťou. Pre ostatných zákazníkov požadujeme platbu vopred na náš bankový účet, alebo posielame tovar na dobierku.

Ste majiteľom internetového obchodu či kamennej predajne?

Pokiaľ vlastníte kamennú predajňu či obchod a radi by ste rozšírili svoj sortiment o produkty z našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adresu info@kamerove-sety.sk Okrem širokého sortimentu produktov Vám garantujeme krátke dodacie lehoty, odborné poradenstvo a profesionálny prístup.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu, alebo na tel. čísle + 421 905127201.