Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Ćo je AHD

Licencia na prevádzkovanie Technickej služby

Technicka_inpekcia

  1. Úvod
  2. IP Interierové Wifi kamery

IP Interierové Wifi kamery

Interiérové kamery

 

Interiérové kamery nie sú len pomocníkom pri ochrane Vášho majetku, ale rovnako Vám pomôžu pri starostlivosti o Vašich blízkych. Používajú sa totiž aj na stráženie Vašich detí, starších ľudí, či domácich miláčikov. Okrem domácnosti ich môžete použiť aj na stráženie obchodných priestorov alebo Vašej kancelárie.

 

Čo od interiérových kamier môžete očakávať?

 

Vďaka HD rozlíšeniu budete mať k dispozícii ostrý obraz všetkých Vašich záznamov. Ten si môžete ukladať priamo do Vášho smartfónu alebo tabletu. Prípadne môžete pre uloženie Vašich nahrávok využiť aj pamäťovú kartu. Interiérové kamery totiž obsahujú aj slot pre jej vloženie.

 

Interiérové kamery sú vybavené WiFi pripojením, detekciou pohybu, vstavaným mikrofónom a samozrejmosťou je aj funkcia nočného videnia, ktorá Vám zabezpečí ostrý obraz a kvalitný záznam až na vzdialenosť 10 metrov.

 

Inštalácia a fungovanie interiérových kamier

 

Inštalácia je skutočne jednoduchá. Pre pripojenie stačí využiť bežnú počítačovú sieť. Interiérové kamery majú k dispozícii funkciu P2P Cloud. Výhodou tejto funkcie je to, že nepotrebujete poznať pridelenú IP adresu a k online prenosu z kamier, prípadne záznamu sa dostanete kedykoľvek a kdekoľvek priamo z Vášho smart zariadenia. Po tom, ako interiérové kamery nainštalujete, si v nich stačí túto funkciu povoliť. 

 

Do Vášho smartfónu si stiahnete aplikáciu Yoosee. Vaše zariadenie podržíte v blízkosti interiérovej kamery, maximálne vo vzdialenosti do 30 centimetrov. Prebehne spárovanie kamery a zariadenia a aplikáciu máte pripravenú na používanie. Pomocou aplikácie môžete objektív kamery otáčať horizontálne aj vertikálne, a tak si môžete skontrolovať celú plochu Vášho domova alebo kancelárie. Aplikácia Yoosee je dostupná pre Android, iOS aj Windows. Pri výbere interiérových kamier sa tak nemusíte obmedzovať operačným systémom Vášho zariadenia.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.