Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200,10 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Nová aplikácia BitDog
Nová aplikácia BitDog


Predstavujeme vám novú mobilnú aplikáciu Bitvision, ktorá s porovnaním s aplikáciou Freeip poskytne užívatelom príjemnejšie prostredie a nové funkcie.

 Aplikácia ponúka používateľom bezpečnejšie, spoľahlivejšie a stabilnejšie riešenie.

 V porovnaní s Freeip, Bitvision vyhovuje zvykom používateľa. Je to jednoduchšie na obsluhu: od prihlasovania k prezeraniu, od nastavení až po funkcie, kamera môže byť dokonale prispôsobený aplikácii, ktorá používateľom poskytuje lepšie funkcie.

 

 - Na prihlasovacom rozhraní Bitvision nás privíta čistý a jednoduchý dizajn používateľského rozhrania , ktorý robi celú aplikáciu príjemnešou. Monitorovanie nemôže byť nikdy zaujímavejšie. 

 

 - K zlepšeniu efektívnosti ovládania, Bitdog v menu vľavo zobrazuje tri hlavné funkcie "Galéria", "Event Message(správa udalostí)" a "Cloud device". Budete len stráviť menej ako 2 sekundy pre zobrazenie výstražných informácií, video v ukladaní cloud, nahrávanie súborov a snímok obrazovky, aby sa zabránilo problémom, že nie je možné kontrolovať núdzové situácie v aplikácii.

 

- Bitdog je vytvorený s predpokladom založeným na užívateľsky príjemnejšom zážitku. Okrem "náhľadu" Freeipu sú na stránke "Playback" a "VR" uvedené na domovskej stránke. Nemusíte kliknúť na tlačidlo "Profil", aby ste ich mohli zobraziť. Šetrí vám čas a energiu.

 

- Okrem funkcií Freeip, Bitdog tiež pridal ďalšie funkcie. Kliknutím na zariadenie a zadaním podrobností môžete vypnúť poplachový spínač a čas nasadenia po dobu niekoľkých týždňov a môžete vybrať kódovací štandard H.265 +, H.265, H.264 a rozlíšenie a frekvenciu snímok v aplikácia, v ktorej nielen šetrí priestor, ale tiež znižuje požiadavku na rýchlosť siete. Manažment úložného priestoru môže byť ľahko realizovaný programom Bitdog a kapacita pevného disku alebo karty TF môže byť kedykoľvek prezeraná. V prípade potreby ju môžete naformátovať. V budúcnosti sa pridá IP / DDNS & prehrávanie, na ktorom je možné zobraziť prehrávanie zariadenia bez ovplyvnenia väzbou kamery a umelá inteligencia. Rovnako ako v oblasti inteligentnej inteligencie sa do Bitdogu pridá aj analýza tváre a analýza toku cestujúcich s cieľom lepšieho monitorovania. 

 

Skenovaním alebo vyhľadávaním služby Bitdog v obchode Google Play alebo v obchode App Store môžete začať s touto novinkou. 

 


* Bitdog podporuje zariadenie, ktoré boli v týchto mesiacoch spustené v súčasnosti s verziou BD.